kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Aleksandra Żuberek – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa)


Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą. Zajmuję się pracą z ludźmi od 7 lat. Doświadczenie i umiejętności zdobywałam w pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Centrum Medycznym im. L. Rydygiera Poradni „PaLMA”, w SPZOZ PZP „ Sieradzka”, ale także prowadząc terapię w Łódzkim Centrum Rehabilitacji Movimento. W ramach stażu współpracowałam z CSK UM w Łodzi na Oddziale Młodzieżowym.

Aktualnie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Staram się dbać o swój rozwój, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy korzystam głównie z założeń psychoterapii integracyjnej, czerpiącej z trzech wiodących nurtów: poznawczo- behawioralnego, Gestalt i psychodynamicznego. W pracy staram się dopasowywać podejście indywidualnie do osoby poszukującej pomocy, dbając o bezwarunkową akceptację, empatię i uważność w czasie kontaktu terapeutycznego. Psychoterapia integracyjna podkreśla ważność relacji terapeutycznej, współpracę Terapeuty i Pacjenta nad zmianą i zdrowieniem psychicznym.

Duże znaczenie ma dla mnie kodeks etyczno- zawodowy psychologa, pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów. Staram się także stale pracować nad sobą. Zajmuję się głównie pacjentami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, dorosłymi dziećmi alkoholików (DDA) i z rodzin dysfunkcyjnych (DDD), osobami doświadczającymi kryzysu, w trudnej sytuacji życiowej.

Zapraszam na konsultacje, psychoterapię lub po prostu rozmowę o państwa trudnościach.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon

on Styczeń 27 | by

Comments are closed.

Scroll to top