kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Psychoterapia Warszawa

Dzień dobry!

lupaPrzyjmij proszę moje słowa uznania. Poszukujesz psychoterapeuty. Jak więc rozumiem – mimo doświadczanych trudności – masz na tyle dużo siły, nadziei i dojrzałości, by przeżywanym trudnościom stawić czoła. Zasięgnąć pomocy i rozwiązać problem. Już sam ten fakt jest świadectwem odwagi. To dobry, obiecujący początek.

Jeśli trafiłeś do mnie z polecenia mojego pacjenta lub klienta albo przeczytałeś moją książkę, zapraszam od razu do umówienia się na pierwsze spotkanie. W zaciszu gabinetu wysłucham Cię, zadam kilka pytań. Ustalimy jak mogę Tobie pomóc.

 

telefon Umów wizytę (telefon/SMS): +48 790 446 445  (telefon czynny codziennie od 9:00 do 21:00) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line

 

Jeśli jest to pierwszy nasz kontakt i trafiłeś tu, bo wpisałeś w wyszukiwarkę hasła takie jak „Psychoterapia Warszawa” lub „Psychoterapeuta Warszawa”, to poniżej zamieszczę kilka informacji, które mam nadzieję ułatwią podjęcie decyzji o wyborze psychoterapeuty. W razie dodatkowych pytań, zachęcam do kontaktu (telefon/SMS): +48 790 446 445.

Obecnie prowadzony jest również nabór do następujących zajęć grupowych:
INTERPERSONALNA GRUPA TERAPEUTYCZNA, start: styczeń 2018

Gabinet Psychoterapia Warszawa

 

Psychoterapeuta – Kim jestem?

Nazyidwam się Mateusz Czarnecki i jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym (rekomendowanej przez Sekcje Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej). Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (IPiN) w Warszawie. Prowadzę praktykę prywatną. Jestem autorem książki „Otwórz oczy, zaraz świt”. Obecnie pracuję nad kolejną publikacją, ale to psychoterapia jest moim głównym zajęciem i tym, co mnie fascynuje. Swoją pracę poddaję stałej superwizji certyfikowanych superwizorów z Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Co jakiś czas goszczę w mediach, do tej pory m.in. w Dzień Dobry TVN, TVN Meteo Active, TVP, TVP INFO, TVP POLONIA, RMF FM, Radiu Zet, Radiu Kolor, Polskim Radiu Dzieciom, magazynie SENS, magazynie Charaktery. Więcej informacji znajdziesz w zakładce o mnie.

 

Zespół Ośrodka Psychoterapii M.Czarnecki & Co. w Warszawie

Mam szczęście współpracować z zespołem świetnych psychoterapeutów, psychologów i terapeutów uzależnień, wśród nich m.in. z Katarzyną Broda, Marią Eleonorą KowalczykJoanną Paszkowską-RogaczAnną BogdańskąKatarzyną ŁapińskąMają Kubiak-Przybyłek, Aleksandrą Żuberek, Joanną Kułakowską-Kubicką, Natalią Rohnka, Małgorzatą Kwasek, Moniką Kleszczewską, Dorotą Gawlikowską, Karoliną Goral oraz Wojciechem Orzechowskim. W sytuacji w której w danym czasie nie mam miejsc na psychoterapię indywidualną lub grupową prowadzoną przeze mnie, zapewniam dobór i miejsce u jednego z zaufanych, cenionych przeze mnie psychoterapeutów/psychologów/terapeutów uzależnień z którymi współpracuję w ramach założonego przeze mnie Ośrodka Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na ul. Mokotowskiej 23 w Warszawie (blisko Placu Zbawiciela, 3 min. od Metro Politechnika). Możliwe jest też bezpośrednie umówienie wizyty u każdej z wyżej wymienionych osób pod numerem +48 790 446 445 lub korzystając z prostego formularza on-line.

 

Komu pomagam?

origamiOsobom, które chcą rozwijać swoją osobowość, żyć pełniej, bardziej świadomie, które chcą zwiększyć swoją zdolność do satysfakcjonującego życia. Pomagam osobom cierpiącym, które dotkliwie przeżywają swoje problemy, trudności, kryzysy, lęki, stres, samotność, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości, obniżenia nastroju, brak zadowolenia z życia (zawodowego i osobistego), niesatysfakcjonujące relacje (prywatne jak i zawodowe) lub związki. Pracuję również nad sprawami egzystencjalnymi, takimi jak wolność (i wynikająca z niej, często uciążliwa, odpowiedzialność), izolacja (poczucie osamotnienia), lęk przed śmiercią (oraz żałoba) i poczucie braku sensu życia.

 

Jak wygląda psychoterapia?

drogowskazPsychoterapia jest dla mnie rodzajem podróży. Fascynującym procesem, w trakcie którego klient odkrywa przyczyny swoich stanów emocjonalnych, odczuć, zachowań i ma szansę na ich zmianę. Uczy się nowych, korzystnych dla siebie zachowań, budowania relacji, radzenia sobie ze stresem, zwiększa odporność na cierpienie. Usuwa przeszkody i bariery stojące na drodze jego rozwoju. Czasem jest to podróż do przeszłości, czasem wgłąb siebie a czasem w przyszłość. Możliwość bycia towarzyszem a niekiedy przewodnikiem w tego rodzaju wyprawach jest dla mnie dużym przywilejem.

 

A tak bardziej operacyjnie?

celSpotykamy się zwykle raz lub dwa razy w tygodniu na sesje trwające 50 minut. Spotkania odbywają się w warszawskim Wilanowie lub online (zobacz zakładkę: psychoterapia online). Omawiamy zgłoszone przez klienta problemy – jest to złożony i bardzo zindywidualizowany proces. Zawsze priorytetem jest realizacja celu postawionego na początku terapii, to jest: pracujemy nad rozwiązaniem konkretnych, nazwanych na pierwszych sesjach problemów.

 

Podejście teoretyczne do psychoterapii

teoriaWyznaję zasadę, że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny. Dla każdego pacjenta i klienta tworzę zindywidualizowaną terapię korzystając z dorobku naukowego różnych szkół i podejść psychoterapeutycznych, tak by maksymalnie dopasować styl pracy do potrzeb i sytuacji pacjenta. Pracuję więc w podejściu integracyjnym (to jest takim, które integruje czynniki leczące występujące w różnych podejściach). Sam przeszedłem swoją własną terapię w takim podejściu i praktykuję je teraz w trakcie prowadzonych przeze mnie sesji psychoterapii. Sam, na własnej skórze sprawdziłem, że jest skuteczne i efektywne.

 

Dobry psychoterapeuta warszawa – Opinie

Przykładowe opinie pacjentów na temat psychoterapeuty zweryfikowane przez serwis ZnanyLekarz.pl.

Mateusz Czarnecki opinie

Źródło: https://www.znanylekarz.pl/mateusz-czarnecki-psychoterapeuta-warszawa/psychoterapeuta/warszawa

 

Masz pytanie o psychoterapii w Warszawie lub chcesz umówić wizytę?

telefon

 

Sesje odbywają się:
– w Ośrodku Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na ul. Mokotowskiej 23 (Psychoterapia Warszawa Centrum / Śródmieście)
– w gabinecie psychoterapii na ul. Adama Branickiego 14 (Psychoterapia Warszawa Wilanów)
– online, przez Skype (więcej: psychoterapia online).

Koszt sesji psychoterapii indywidualnej 50 min to 140 zł. Na pierwszą wizytę udzielany jest rabat w wysokości -20% (cena po rabacie: 110 zł). Istnieje możliwość otrzymania zniżki dla studentów oraz osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

 

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. Warszawa Centrum / Śródmieście:

Gabinet Psychoterapii Mateusz Czarnecki Warszawa Wilanów:

formularz kontaktowy:

Imię (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon:

Interesuje mnie:


Wybrany psychoterapeuta/psycholog:


Treść wiadomości

captcha

Przepisz kod z obrazka:

 

Frazy, po których strona jest wyszukiwana: psychoterapia warszawa, psychoterapeuta warszawa, psycholog warszawa, psychiatra warszawa, psychoterapia Wilanów, psychoterapeuta Wilanów, psychoterapia Ursynów, psychoterapeuta Ursynów, psychoterapia Mokotów, psychoterapeuta Mokotów, psychoterapia Konstancin-Jeziorna, psychoterapeuta Konstancin-Jeziorna

Brak wpisów z tej kategorii

Scroll to top