kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Aleksandra Mazek – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Jestem psychologiem, ukończyłam studia na Wydziale Psychologii ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychologii Zdrowia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz na Oddziale Dziennym Psychiatryczno-rehabilitacyjnym w Centrum Zdrowia Psychicznego SPZOZ Warszawa Wola – Śródmieście.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję w podejściu integracyjnym – jego założeniem jest to, że w każdym ze współczesnych nurtów psychoterapii można odnaleźć wartościowe sposoby rozumienia ludzkich problemów i metody pracy terapeutycznej i wykorzystywać je adekwatnie do potrzeb danej osoby, tak, by były jej one pomocne. Osobiście jestem zdania, że podstawowym czynnikiem w procesie psychoterapii jest relacja terapeutyczna. Wierzę, że szacunek, życzliwość i empatia tworzą warunki do pracy nad zgłaszanymi trudnościami.

Pomagam rozwiązywać problemy związane m.in. z nadmiernie przeżywanym stresem, ciągłym napięciem, przewlekłym zmęczeniem, pojawianiem się silnego lęku, niepokoju, nadmiernym smutkiem, przygnębieniem, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi (np. w relacjach zawodowych, towarzyskich lub bliskich związkach), nadmiernym, kompulsywnym jedzeniem i związanymi z tym emocjami. Te lub inne kategorie problemów mogą pojawić się u DDD (Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych), z którymi również pracuję.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Prywatnie jestem żoną, mamą, miłośniczką gier karcianych i aktywnego wypoczynku. Bardzo lubię polskie góry gdzie zimą jeżdżę na nartach, a latem i jesienią zwiedzam je pieszo.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Lipiec 15 | by

Comments are closed.

Scroll to top