kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Aleksandra Żuberek – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa)

Nazywam się Aleksandra Żuberek, jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, studia podyplomowe z pedagogiki ogólnej na Wyższej Szkole Pedagogiki i Profesjonalną Szkołę Psychoterapii przy Instytucie Zdrowia Psychicznego. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w łódzkich poradniach zdrowia psychicznego (Przychodnia Akademicka „Palma”, SPZOZ im. Babińskiego PZP „Sieradzka”), współdziałając z Poradnią Rehabilitacji „Movimento”, rozwijając prywatną praktykę. Od kilku lat zajmuję się pracą z ludźmi, prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową.

Stałe kształcenie, uczestniczenie w szkoleniach z zakresu psychoterapii się są dla mnie ważnym elementem pracy. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora PSPI.

W psychoterapii staram się dopasować podejście, formy pracy indywidualnie do Pacjenta, korzystając z integracji wiodących nurtów psychologicznych. Kładę szczególny nacisk na dobrą i ciepłą relację terapeutyczną i autentyczne zaangażowanie. Specjalizuję się w pracy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików, Rodzin Dysfunkcyjnych, osobami w kryzysie lub z zaburzeniami depresyjnymi lub lękowymi.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Styczeń 27 | by

Comments are closed.

Scroll to top