kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Anna Bogdańska – psycholog online, psychoterapeuta (Warszawa)

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą, psychologiem, pedagogiem, trenerem, doradcą zawodowym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie SWPS. Odbyłam czteroletnie szkolenie terapeutyczne w Instytucie Psychologii Zdrowia akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej, dwuletnie szkolenie trenerskie w Studium Terapii i Treningu Grupowego oraz szkolenie dla mediatorów. Posiadam certyfikat Practitioner of NLP.

Od kilkunastu lat pracuję pomagając osobom w sytuacjach kryzysu, zmiany życiowej, doświadczającym trudności emocjonalnych i interpersonalnych, chcącym polepszyć jakość swojego życia.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując jako konsultant w agencji pracy, doradca zawodowy, pedagog szkolny, trener tworzący warsztaty i szkolenia; prowadząc indywidualne konsultacje i zajęcia grupowe dla studentów, osób bezrobotnych, osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, młodymi dorosłymi i rodzinami.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję w podejściu integracyjnym, które łączy elementy terapii humanistycznej, psychodynamicznej, behawioralno – poznawczej. Metody terapii dobieram indywidualnie do problemu i potrzeb osoby, która się do mnie zgłasza.

Uznaję holistyczne ujęcie człowieka oraz to, że każdy z nas dąży do równowagi, rozwoju i szczęścia w życiu. Wierzę, że terapia jest jednym ze skutecznych sposobów pokonywania psychologicznych barier i uwalniania wewnętrznego potencjału osoby.

 

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Marzec 20 | by

Comments are closed.

Scroll to top