kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Anna Liniewicz – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa, Skype)

Jestem absolwentką społecznej psychologii klinicznej na SWPS (2006r.). W 2008 roku ukończyłam kurs Edukatorów Psychosyntezy w Instytucie Psychosyntezy w Polsce prowadzony przez Ewę Białek. Kurs bazujący na unikalnej technice pracy rozwojowej i terapeutycznej, łączącej wszystkie wymiary funkcjonowania człowieka, w tym także wymiar duchowy.

Jestem także trenerem Treningu Skutecznego Rodzica (Parent Effectiveness Training) metody Thomasa Gordona, bo skuteczna komunikacja to podstawa każdej relacji, nie tylko rodzicielskiej.

Przez wiele lat byłam związana ze środowiskiem biznesowym i tam skupiała się moja aktywność zawodowa i moje zainteresowania. Prowadziłam indywidualne konsultacje oraz warsztaty rozwojowe teatru wewnętrznego bazujące na zasadach psychosyntezy.

Uwielbiam się uczyć i ciągle rozwijać, chętnie korzystam z każdej możliwości, kursów i warsztatów żeby wzbogacać swoją zawodową “skrzynkę narzędziową”, przede wszystkim jednak koncentruję się na relacji z moimi klientami.

Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychologii Zdrowia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.

Anna Liniewicz – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psycholog online / Psychoterapia online / Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Czerwiec 5 | by

Comments are closed.

Scroll to top