kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Diana Łosiewicz – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa)

Jestem psychologiem, dyplomowanym diagnostą, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję głównie techniki poznawczo – behawioralne oraz elementy coachingu i terapii schematu.

Głównym obszarem moich zainteresowań są zaburzenia lękowe i nastroju, zaburzenia osobowości oraz problem wypalenia zawodowego i nadmiernego stresu w środowisku pracy.

Wierzę, że podstawą skutecznej terapii jest odpowiednia relacja terapeutyczna oparta na empatii, zaufaniu i akceptacji. Każdego pacjenta traktuję w sposób indywidualny. Wspólnie skupiamy się na zrozumieniu problemu, wypracowujemy cele i etapy terapii oraz uzgadniamy dobór metod terapeutycznych. W procesie terapii staję się towarzyszem, który wykorzystując i dzieląc się całą swoją wiedzą i umiejętnościami staje się bezpiecznym oparciem dla pacjenta, który samodzielnie dąży i dociera do obranego celu.

Stale doskonalę swoje umiejętności oraz podnoszę kwalifikacje terapeutyczne. Jestem magistrem Psychologii Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam również studia podyplomowe z Diagnozy Klinicznej oraz liczne szkolenia m.in. z zakresu coachingu, terapii par, problemów w związkach oraz terapii zaburzeń osobowości. Obecnie kształcę się w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej SWPS.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam m.in. na oddziale dziennym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej Psychomedic w Warszawie.

Mojej praktyki terapeutycznej nie traktuję jako pracy, lecz jako pasję, która poprzez możliwość pomocy drugiej osobie daje mi poczucie spełnienia i satysfakcji.

Prywatnie pasjonatka podróży i dobrej kuchni.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Grudzień 9 | by

Comments are closed.

Scroll to top