kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Dorota Gawlikowska – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa)

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończyłam w roku 1994, o specjalności psychologia kliniczna zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z osobami chorującymi na nowotwory i leczonymi w Centrum Onkologii w Warszawie oraz podczas licznych staży w placówkach onkologicznych w Polsce i za granicą, np. w Hospicjum św. Krzysztofa w Londynie. Równolegle doskonaliłam swoje umiejętności zawodowe na stażach w placówkach opieki psychiatrycznej, w Klinice Psychiatrycznej oraz Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Działdowska w Warszawie, Zespole Psychosomatycznym Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam także pracując jako psycholog szkolny. Opiekowałam się uczniami gimnazjum oraz pracowałam z rodzicami uczniów, współpracowałam z nauczycielami, władzami oświatowymi oraz poradniami psychologiczno-pedagogicznymi. Ukończyłam liczne kursy dokształcające w dziedzinie psychologii wychowawczej oraz zdobyłam certyfikat trenerski Treningu Zastępowania Agresji.

Ukończyłam także I Stopień Studium Pomocy Psychologicznej dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jestem w trakcie dalszego szkolenia.

Największym obszarem moich zainteresowań jest psychologia niepłodności. Od wielu lat współpracuję ze Stowarzyszeniem Nasz Bocian, gdzie obecnie odpowiadam na pytania pacjentów na forum internetowym. Jestem współzałożycielką i byłam pierwszą przedstawicielką Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Niepłodności (PSPN) i członkinią ESHRE (Europejskie Towarzystwo Ludzkiego Rozrodu i Embriologii). Aby pogłębić znajomość tematu, ukończyłam organizowany przez ESHRE Basic trainig course for infertility counselling: from theory to practice (2016). Współpracowałam z Przychodnią Lekarską nOvum w Warszawie, a obecnie współpracuję stale z Kliniką Leczenia Niepłodności InviMed w Warszawie, gdzie prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla pacjentów, grupy wsparcia, konsultacje indywidualne oraz terapię par leczących się z powodu niepłodności. Moje zainteresowania nie ograniczają się jedynie do psychologii leczenia niepłodności. Równie ważna jest dla mnie pomoc osobom, które nie decydują się na leczenie niepłodności i wybierają drogę świadomej bezdzietności lub w procesie terapii korzystają z dawstwa gamet, adopcji embrionów czy też adopcji społecznej.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz terapię par.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Luty 16 | by

Comments are closed.

Scroll to top