kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Emilia Jaroszek – psycholog, psycholog online (Warszawa)

Jestem absolwentką Psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Aktualnie kończę studia podyplomowe z diagnozy psychologicznej na użytek kliniczny. Dzięki czemu dysponuję kwalifikacjami do przeprowadzania diagnozy wieloma kwestionariuszami psychologicznymi. Kolejnym etapem mojej edukacji jest szkoła psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Praca z ludźmi była moim celem oraz marzeniem odkąd pierwszy raz zadałam sobie pytanie – kim będę? Wiedziałam, że prawdziwe spełnienie może przynieść kontakt z drugą osoba, który ma na celu pomoc. Doświadczenie zdobywam każdego dnia będąc w kontakcie z Pacjentami zgłaszającymi się do Ośrodka Psychoterapii. W czasie studiów psychologicznych odbywałam praktyki w zakresie treningów umiejętności społecznych w grupach dzieci w wieku 7-9 lat, 14-16 lat w Szkole TUS i TZA. Obyłam również praktyki z zakresu pierwszego kontaktu z Pacjentem klinczym w Akademickim Centrum Rozwoju i Psychoterapii ACRiP w Warszawie. Cały czas poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach oraz warsztatach

Moimi głównymi zainteresowaniami jest praca ze stresem, sutkami stresu chronicznego, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami afektywnymi oraz praca z lękiem. W kontakcie zwracam dużą uwagę na psychoedukację.

Prywatnie jestem fanką kultury japońskiej, botaniki, literatury kryminalnej, muzyki hard rock, jogi oraz kuchni międzynarodowej.

Emilia Jaroszek – psycholog Warszawa oraz online.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-19:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Marzec 16 | by

Comments are closed.

Scroll to top