kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Ewelina Wilkos – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich (psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Już w czasie studiów, podczas praktyk zawodowych i wolontariatu, zdobywałam doświadczenie kliniczne. Po studiach odbyłam półroczny staż w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. Brałam udział w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, w tym w czteroletnim szkoleniu terapeutycznym w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbyłam czteroletnie studia doktoranckie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie pracę naukową łączyłam z pracą kliniczną. Ukończyłam również szkolenie w terapii schematów, obecnie jestem w trakcie przygotowań do certyfikacji w tym nurcie.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów, ale korzystam również z technik i metod dialektycznej terapii behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z rodzicami, prowadzę m.in. treningi umiejętności prospołecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym, warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Pracuję zarówno z dziećmi, jak i z młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. W praktyce klinicznej zajmuję się poradnictwem psychologicznym, diagnozą, terapią indywidualną oraz konsultacjami wychowawczymi dla rodziców. Swoją pracę regularnie superwizuję.

Głównym obszarem moich zainteresowań zawodowych są: zaburzenia lękowe i zaburzenia nastroju, zaburzenia odżywiania się oraz zaburzenia osobowości, a ostatnio filmoterapia oraz oddziaływania rozwijające i wzmacniające odporność psychiczną u dzieci i młodzieży.

Prywatnie, kiedy tylko mogę, staram się uciekać z miasta, uwielbiam kontakt z naturą, podróże podczas których poznaję nowych ludzi i doświadczam nowych rzeczy, lubię spacerować z moim psem, czytać książki i wypróbowywać nowe przepisy kulinarne.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Wrzesień 21 | by

Comments are closed.

Scroll to top