kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Joanna Kułakowska-Kubicka – psycholog, psycholog online, terapeuta uzależnień (Warszawa / Skype)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalizacja: psychologia kliniczna), Szkołę Trenerów Biznesu oraz Podyplomowe Studia Pedagogiczne.

Uczestniczyłam w Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Psychoterapii Uzależnień, które sfinalizowałam uzyskaniem certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień wydanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Jestem także absolwentką rocznego kursu psychologii procesu oraz kursu z technik terapii poznawczo – behawioralnej.

Brałam udział w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe w tym z zakresu zastosowania terapii schematu w leczeniu zaburzenia osobowości typu borderline i osobowości narcystycznej, genogramu oraz zaburzeń odżywania.

Od ponad dziesięciu lat prowadzę terapię indywidualną, terapię par oraz grupową. W obszarze moich zainteresowań są również treningi i warsztaty, których celem jest zwiększenie umiejętności interpersonalnych, m.in. w obszarach asertywności, komunikacji, radzenia sobie ze stresem, zarządzania czasem, rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

Swoje doświadczenie i umiejętności wykorzystuję także w pracy z osobami chcącymi uporządkować swoją relację oraz przeżywającymi trudności w związku.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Styczeń 27 | by

Comments are closed.

Scroll to top