kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Joanna Paszkowska-Rogacz – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa)

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie przez kilka lat pracowałam również jako badacz i nauczyciel akademicki.

Jestem w trakcie kursu psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, organizowanego prze Polski Instytut Ericksonowski, gdzie również biorę udział w licznych szkoleniach poszerzających kompetencje zawodowe.

Ukończyłam Podyplomowe Studiach Interwencji Kryzysowej oraz Podyplomowy Kurs Arteterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc psychoterapie oraz udzielając pomocy psychologicznej w Fundacji Wsparcia Psychospołecznego w Łodzi, współpracując z Fundacją STEPP oraz pracując w prywatnym gabinecie psychologicznym. Ponadto prowadziłam terapię behawioralną dzieci ze spektrum autyzmu, liczne warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Moim dodatkowym obszarem działalności zawodowej jest wspieranie właścicieli w budowaniu relacji człowiek – zwierzę, ze szczególnym uwzględnianiem rozwiązywania problemów interakcji ludzi z końmi.

Pracując w obszarze psychoterapii, pomagam m.in. klientom deklarującym trudności w relacjach w rodzinie i w związku, doświadczających zróżnicowanych kryzysów życiowych, borykających się z przeżywanym stresem i jego następstwami, z zaburzeniami nastroju oraz zaburzeniami lękowymi.

Pracuję przede wszystkim w nurcie ericksonowskim. W mojej pracy szczególną wagę przywiązuję do budowania relacji terapeutycznej zapewniającej klientowi poczucie bezpieczeństwa, dopasowywaniu technik terapeutycznych do potrzeb klienta i budowaniu strategii terapii w oparciu o indywidualną diagnozę.

Swoją pracę poddaję superwizji, w celu świadczenia usług terapeutycznych o jak najwyższej jakości

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon

on Czerwiec 6 | by

Comments are closed.

Scroll to top