kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Justyna Gołaszewska – psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Dzień dobry,

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4-letnie szkolenie podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.
Jestem również absolwentką studiów magisterskich w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyłam specjalizację psychologiczną.

Pracuję w podejściu integracyjnym, wykorzystując dorobek różnych nurtów psychoterapeutycznych. Każdy człowiek jest złożoną indywidualnością, dlatego w pracy z pacjentem dobieram techniki dopasowane do potrzeb i trudności, z którą do mnie przychodzi. Dużo uwagi poświęcam budowaniu empatycznej relacji z pacjentem, w której pacjent ma okazję odczuć z mojej strony bezwarunkowy szacunek, akceptację, bezwzględną dyskrecję oraz autentyczne zaangażowanie.

Zapraszam osoby, które doświadczają różnego rodzaju trudności osobistych. Pomagam osobom zmagającym się z lękiem, zaburzeniami nastroju, cierpiącymi z powodu depresji, smutku, nerwicy, traumy, nieradzącymi sobie ze stresem, zmianami, samotnością, napięciem emocjonalnym, poczuciem straty i osobom doświadczającym różnego rodzaju kryzysów życiowych. Pracuję również z pacjentami borykającymi się z obniżoną samooceną i niezadowoleniem z własnego życia (osobistego, zawodowego) oraz trudnościami w relacjach z innymi ludźmi.

W trosce o dobro pacjenta oraz zgodnie z przyjętymi standardami swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym zawodu psychoterapeuty. Dbam również, aby stale poszerzać wiedzę i rozwijać umiejętności, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Psychoterapia jest dla mnie możliwością przebycia z pacjentem wspólnej drogi, podczas której wspieram go nie tylko w procesie zmiany, ale również w rozwoju osobistym. Zrozumienie własnych emocji, lepsze rozumienie siebie i swoich potrzeb, nowe sposoby działania i myślenia, jak również nauka nowych umiejętności psychospołecznych owocują realnymi zmianami w komforcie życia.
Mogę śmiało powiedzieć, że praca jest moją pasją. Dzieje się tak, ponieważ widzę sens swojej pracy, a na człowieka patrzę jak na indywidualną i niepowtarzalną jednostkę.

Zanim zaczęłam zajmować się pomocą psychoterapeutyczną, przez kilkanaście lat przygotowywałam i prowadziłam warsztaty z umiejętności psychospołecznych z zakresu zarządzania emocjami i radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze zmianami w życiu prywatnym i zawodowym, skutecznej komunikacji, pracy z przekonaniami oraz asertywności. Prowadziłam również coachingi rozwojowe – indywidualne i grupowe.

Poza psychoterapią i psychologią pasjonuję się jeździectwem i aranżacją wnętrz, uwielbiam poznawać ludzi.

Justyna Gołaszewska – psychoterapeuta Warszawa / online.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Styczeń 8 | by

Comments are closed.

Scroll to top