kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Justyna Kisiel – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne z osobami zgłaszającymi trudności w relacjach interpersonalnych, a także borykającymi się z niską samooceną i obniżonym nastrojem. Specjalizuję się w terapii osób indywidualnych zgłaszających niepowodzenie w związkach, zaburzeniach psychosomatycznych oraz trudnościach w realizowaniu założonych przez pacjenta celów życiowych.

W trakcie każdej wizyty zależy mi na tym, aby pacjent był potraktowany profesjonalnie i mógł zadać nurtujące go pytania. Pracę z pacjentem zaczynam od 2-3 spotkań konsultacyjnych, które pozwalają na zdefiniowanie obszarów i trudności do pracy, metod dojścia do celów pacjenta oraz sposobów efektywnego korzystania z terapii. Spotkania konsultacyjne poprzedzają zawarcie kontraktu terapeutycznego, czyli ustalenia podstawowych zasad obowiązujących w trakcie trwania terapii.

W swojej pracy stawiam na odkrywanie wraz z pacjentem jego zasobów, stosuje także hipnozę ericksonowską. Pracuję w przekonaniu, że do skutecznej terapii potrzebna jest właściwa relacja terapeuty i pacjenta, oparta na akceptacji, zaufaniu i empatii.

Pracuję w nurcie terapii ericksonowskiej oraz systemowej, lecz najbliższa jest mi idea integrowania różnych metod w psychoterapii, aby maksymalizować korzyści pacjenta.

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Podnosiłam swoje kwalifikacje także w Polskim Instytucie Ericksonowskim, gdzie odbyłam liczne szkolenia z psychoterapii, a także hipnozy ericksonowskiej. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku Pomocy Społecznej pracując z osobami indywidualnymi i rodzinami.

Prywatnie jestem pasjonatką gór, podróży i dobrej muzyki. Epizodycznie pilotuję wycieczki po Węgrzech i Bałkanach.

 

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Grudzień 15 | by

Comments are closed.

Scroll to top