kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Karolina Goral – psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa / Skype)

Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz pedagogikę specjalną z zakresu resocjalizacji i wspomagania rodziny na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Ponadto brałam udział w wielu szkoleniach i kursach przygotowujących do pracy z osobami będącymi w kryzysie emocjonalnym, doświadczającymi trudności natury psychologicznej, problemów interpersonalnych. Wśród nich można wymienić Kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie realizowane przez Stowarzyszenie Niebieska Linia, cykl warsztatów z zakresu Dialogu Motywującego, szkolenia dotyczące uzależnień behawioralnych (od hazardu, internetu, komputera, seksu, pracy, jedzenia).

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy jako konsultant w Telefonie Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116 123 oraz w Telefonie Zaufania dla Osób Uzależnionych Behawioralnie. Odbyłam również roczny staż w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Pracowałam jako społeczny kurator sądowy oraz prowadziłam warsztaty adresowane do młodzieży i dorosłych w placówkach resocjalizacyjnych. Aktualnie uczęszczam do Studium Pomocy Psychoterapeutycznej dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia. Prowadziłam również psychoterapię indywidualną w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia „Ogród” NZOZ Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Pracuję pod superwizją u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Wrzesień 24 | by

Comments are closed.

Scroll to top