kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Katarzyna Barbara Broda – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa)

Katarzyna Barbara Broda jest psychologiem, psychoterapeutą, psychoonkologiem, trenerem umiejętności społecznych, coachem

Prowadzi psychoterapię indywidualną, konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób mających różne trudności życiowe: emocjonalne, społeczne, w relacjach, po traumach. Pracuje w nurcie psychoterapii zintegrowanej a także metodą terapii krótkoterminowej z elementami coachingu. Prowadzi grupy wsparcia oraz warsztaty psychologiczne. Pomaga w zaburzeniach odżywiania, stanach lękowych, DDD i DDA. Specjalizuje się w pracy ze smutkiem, wstydem, chorobą i stratą.

Magister Psychologii Społecznej Uniwersytetu SWPS. Ukończyła również studia podyplomowe Trening i Warsztat Psychologiczny w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR oraz Studium Coachingu International Coaching Federation. Obecnie w trakcie certyfikacji z zakresu psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Zdrowia PTP, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne. Odbyła staż specjalizacyjny w Pracowni Psychologii Klinicznej Wielkoposkiego Centrum Onkologii. Pracowała dla Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa Praga-Południe, Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie oraz  Fundacji Aktywnej Rehabilitacji i Pracowni Rozwoju Osobistego.

Prywatnie mama dwójki dzieci. Na codzień jeździ turkusowym rowerem, a wakacje spędza pod namiotem.

 

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon

on Luty 14 | by

Comments are closed.

Scroll to top