kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Katarzyna Łapińska – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online, specjalista terapii uzależnień (Warszawa)

Jestem psychologiem klinicznym z dyplomem uzyskanym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Stale rozwijam swoje kwalifikacje zawodowe, m.in. w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii i Studium Pomocy Psychologicznej dla Par przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Pracuję pod stałą superwizją Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoje pierwsze doświadczenia w pomocy psychologicznej zdobyłam pracując z osobami młodymi, stojącymi na progu dorosłości, zagrożonymi marginalizacją społeczną. Zanim zajęłam się pracą terapeutyczną, przez 7 lat tworzyłam i prowadziłam szkolenia, warsztaty psychologiczne adresowane do różnych grup wiekowych i zawodowych. Zajmowałam się przede wszystkim rozwijaniem kompetencji osobistych i społecznych. Specjalizowałam się w tematach związanych z kontrolą emocji, stresu, profilaktyką wypalenia zawodowego, komunikacją i współpracą, w tym stylami komunikacyjnymi i relacyjnymi kobiet i mężczyzn, rozwiązywaniem problemów, budowaniem relacji w oparciu o empatię. Stopniowo zamieniałam pracę szkoleniową na pracę w kontakcie indywidualnym, podejmując się prowadzenia life coachingu, coachingu kariery, relacji.
Aktualnie też realizuję działalność wolontaryjną, współpracując z Fundacją JESTEM w Warszawie, gdzie prowadzę zajęcia psychologiczne i indywidualne konsultacje psychologiczne dla podopiecznych i wolontariuszy fundacji. Działam również na rzecz podopiecznych Fundacji CER w Warszawie, gdzie prowadzę sesje terapeutyczne i konsultacje psychologiczne.

Pracę terapeuty łączę z pasją poznawania ludzi, towarzyszenia im w rozwoju, wzrastaniu. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, par i małżeństw. Pracuję w nurcie integracyjnym, na solidnym fundamencie psychologii i psychoterapii humanistycznej. Moim mistrzem i przewodnikiem jest Carl Rogers, także Irwin Yalom. W swojej pracy sięgam jednak po wiele technik i metod wywodzących się z innych nurtów psychoterapeutycznych.

 

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Luty 14 | by

Comments are closed.

Scroll to top