kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Maja Apryas – psycholog online, psychoterapeuta online

Nazywam się Maja Apryas i jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie procedury certyfikacyjnej. Pracuję w zawodzie od ponad 10 lat jako psycholog i psychoterapeuta na dziennym oddziale psychiatrycznym w częstochowskim Centrum Zdrowia Psychicznego Egomedica – psychoterapia grupowa oraz diagnostyka psychologiczna, a także w poradni zdrowia psychicznego, gdzie prowadzę poradnictwo, psychoterapię indywidualną oraz diagnostykę. Od ponad 6 lat prowadzę własny gabinet psychoterapii. Pracowałam także przez kilka lat w ośrodku terapeutycznym dla młodzieży uzależnionej w Częstochowie, gdzie także współprowadziłam psychoterapię grupową, indywidualną oraz spotkania i warsztaty dla rodzin pacjentów. Od początku swojej drogi psychoterapeutycznej podlegam regularnej, comiesięcznej superwizji u certyfikowanego superwizora PTPPd, co pomaga mi lepiej rozumieć proces terapii, reakcje pacjenta oraz moje własne.

W terapii najważniejsza jest dla mnie relacja i więź jaką tworzymy wspólnie z Pacjentem, bo nie tylko słowa, które wypowiadamy  leczą, ale przede wszystkim ich kontekst, czyli bycie w dobrej, pełnej zaufania i wzajemnego szacunku, bezpiecznej przestrzeni relacyjnej.

Mam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej dorosłych oraz rodzin, prowadzę konsultacje psychologiczne z osobami w kryzysie życiowym, potrzebującymi bieżącego wsparcia,  a także psychoterapię ukierunkowaną na bliższe i głębsze przyjrzenie się swoim dylematom psychicznym, wewnętrznym konfliktom, reakcjom emocjonalnym oraz nieświadomym dążeniom i schematom, które niezrozumiane, mogą sprzyjać problemom w codziennym funkcjonowaniu oraz nawiązywaniu lub utrzymywaniu bliskich relacji z innymi ludźmi. Pracuję także z osobami z objawami lękowymi, somatycznymi, zaburzeniami nastroju oraz głębszymi zaburzeniami struktury osobowości.

Ukończyłam psychologię oraz pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jestem także dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, swoje umiejętności doskonaliłam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie ukończyłam czteroletni kurs psychoterapii, wcześniej swój warsztat doskonaliłam na szkoleniach i kursach treningu grupowego w podejściu Gestalt. Nadal mam przyjemność uczestniczyć oraz prowadzić szkolenia oraz warsztaty z zakresu tematyki relacji międzyludzkich, więzi oraz szeroko pojętej psychoedukacji. Moja ciekawość, otwartość na wiedzę i drugiego człowieka, realizuje się także poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, sympozjach, a także kursach i superwizjach.

Każdego terapeutę obowiązuje tajemnica zawodowa, dlatego wszystkie opowieści i historie moich Pacjentów mogą czuć się ze mną bezpieczne.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog online– umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Grudzień 22 | by

Comments are closed.

Scroll to top