kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Maja Kubiak-Przybyłek – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa)

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii, ze specjalnością psychologia zdrowia i kliniczna, na Uniwersytecie Łódzkim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwesytetu Medycznego w Łodzi oraz na Oddziale Dziennych Leczenia Newic i Zaburzeń Osobowości Poradni EGO. Od kilku lat pracuję terapeutycznie w Poradni Psychologicznej Centrum Medycznego im. Rydygiera w Łodzi, prowadzę także własną praktykę.

Jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalej Szkole Psychoterapii przy Insytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Staram się także stale zdobywać nową wiedzę i umiejętności podczas szkoleń i konferencji. Moja praca jest stale superwizowana przez certyfikowanych superwizorow Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Odbyłam również własną psychoterapię.

W swojej pracy integruję techniki terapeutyczne głównych nurtów psychoterapeutycznych, co pozwala mi na elastyczność wobec indywidualnych potrzeb pacjenta. Pomagam osobom nie radzącym sobie konstruktywnie z emocjami, stresem, doświadczającym trudności w tworzeniu satysfakcjonujacych relacji, odczuwającym brak zadowolenia w codziennym życiu. W pracy najważniejsze jest dla mnie dobro pacjenta, zapewnienie mu poczucia akceptacji i bezpieczeństwa, z zachowaniem wszelkich zasad etyki zawodowej.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Styczeń 22 | by

Comments are closed.

Scroll to top