kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Maria Eleonora Kowalczyk – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Jestem psychologiem klinicznym z dyplomem uzyskanym w Colegio Iberoamericano de Estudios Existenciales y Humanísticos w Meksyku, i psychoterapeutą przeszkolonym w Instituto Uniwersitario Carl Rogers w Puebla, Meksyk. W tej samej instytucji ukończyłam studia doktoranckie z Psychologii.

Od ośmiu lat jestem samodzielnym psychoterapeutą. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w lokalnych meksykańskich klinikach uniwersyteckich, instytucjach zajmujących się opieką nad ofiarami przemocy domowej i społecznej, i w miejscowych szpitalach państwowych. Dodatkowo, posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów terapeutycznych w tematach związanych z Rozwojem Człowieka, Komunikacji Interpersonalnej, Porozumienia bez Przemocy i Pozytywnej Dyscypliny w wychowywaniu dzieci, między innymi.

Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzinną. Moimi pacjentami są przede wszystkim młodzi ludzie, którym stany depresyjne, lękowe, odbieranie świata jako pozbawionego sensu, itd, nie pozwala na odnalezienie drogi do produktywnego dorosłego życia.

Jestem psychoterapeutą o ukierunkowaniu humanistyczno – egzystencjalnym, aczkolwiek często sięgam do narzędzi pracy z innych nurtów, w celu zapewnienia pacjentowi odpowiedniego i zindywidualizowanego procesu psychoterapeutycznego.

Podstawą mojej pracy jest budowanie ciepłej relacji międzyludzkiej, w której terapeuta daje pacjentowi gwarancję bezwarunkowej akceptacji i zrozumienia.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa oraz online – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Czerwiec 26 | by

Comments are closed.

Scroll to top