kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Piotr Pieczul – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Piotr Pieczul Psychoterapeuta Psycholog Warszawa

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Podstawową wiedzę na temat psychiki człowieka zdobywałem na Wydziale Psychologii UMCS w Lublinie, a studia kończyłem ze specjalnością kliniczną. Ukończyłem również 2-letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego i obecnie kontynuuję swoją edukację w 4-letniej Szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, w którym psychoterapia toczy się w oparciu o relację terapeutyczną, czyli silną, zaakceptowaną obustronnie więź między pacjentem a terapeutą, która toczy się w zaciszu gabinetu, w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Jestem głęboko przekonany, że nie da się zrozumieć życia psychicznego człowieka bez refleksji nad jego nieświadomością. W trakcie psychoterapii pomagam odkrywać tłumione popędy i potrzeby, które mogą stanowić źródło odczuwanego dyskomfortu, utrudniając realizowanie swoich życiowych potrzeb.

Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2010 roku, prowadzę indywidualną terapię osób dorosłych oraz młodzieży. Dużą część mojej aktywności zawodowej poświęciłem tematyce otyłości klinicznej oraz nadwagi, udzielając wsparcia psychologicznego osobom, które decydowały się na rozpoczęcie procesu odchudzania oraz motywując je do dalszej pracy. Zajmuję się również interwencją kryzysową, diagnozą psychologiczną, prowadzę szkolenia psychoedukacyjne. Pracuję z osobami, które doświadczają różnych trudności, problemów emocjonalnych i osobistych. Jestem terapeutą LGBT+ friendly. Swoją pracę poddaję stałej superwizji z certyfikowanym superwizorem.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Listopad 7 | by

Comments are closed.

Scroll to top