kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Pola Goszczyńska – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychologii Zdrowia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Równoległe rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w Kursie Psychosyntezy w Instytucie Psychosyntezy w Warszawie.

12-letnie doświadczenie na oddziale Onkologii w Warszawie uświadomiło mi, że psychologia jest moją pasją, a kontakt z drugim człowiekiem jest dla mnie źródłem radości i inspiracji.

W swojej pracy terapeutycznej korzystam z dorobku psychoterapii zintegrowanej, wykorzystując rozmaite techniki ze współczesnych nurtów psychoterapeutycznych, aby jak najpełniej i efektywniej odpowiedzieć na indywidualne potrzeby Pacjentów. Dużą uwagę przywiązuję do relacji terapeutycznej opartej na zrozumieniu, szczerości, życzliwości i wzajemnym zaufaniu.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób doświadczających kryzysu psychicznego, trudności w relacjach interpersonalnych, chcących wzmocnić poczucie własnej wartości oraz poprawić jakość życia.

Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Pola Goszczyńska – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psycholog online / Psychoterapia online / Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Czerwiec 5 | by

Comments are closed.

Scroll to top