kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Justyna Bąk – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Jestem psychologiem i psychoterapeutą wykonującym swój zawód z ogromną pasją. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 – letni całościowy kurs psychoterapii systemowej

Komu pomagam? Osobom, które ciepią z powodu depresji, nerwicy, problemów emocjonalnych, trudności w budowaniu lub utrzymywaniu relacji, Dorosłym Dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych (DDD), a także młodym osobom, które znajdują się w kryzysie lub poszukują swojego miejsca w świecie.

Jako terapeuta systemowy pomagam w poszukiwaniu rozwiązań oraz w zrozumieniu, że kryzys jest niezbędny, aby mogło dojść do dalszego rozwoju.
Virginia Satir powiedziała: „Problemy będziemy mieli zawsze. Nie problem jest problemem, lecz to, jak ludzie sobie z nim radzą. To właśnie niszczy ludzi, a nie problem. Kiedy więc uczymy się inaczej sobie radzić, inaczej traktujemy problemy — i ich oblicze się zmienia”.

Problemy są częścią naszego życia i tylko w momencie, gdy odbierzemy im moc, będziemy mogli sobie z nimi poradzić. Nie możemy tego dokonać w oderwaniu od systemu, w którym wzrastamy, dojrzewamy, po prostu żyjemy.

Pracuję metodami Terapii Systemowej oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Dostosowuję formę terapii do specyfiki problemu oraz indywidualnych potrzeb pacjenta. Pracuję pod stałą superwizją. Dbam o to, aby w swojej pracy stworzyć silną wieź z człowiekiem oraz zapewnić atmosferę sprzyjającą rozwiązaniu problemów dnia codziennego.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Wrzesień 21 | by

Comments are closed.

Scroll to top