kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Warszawa Psycholog – pomoc psychologiczna

Kompleksowa pomoc psychologiczną to specjalność naszej poradni mieszczącej się w centrum Warszawy. Skorzystać z niej mogą wszystkie osoby, które przechodzą różnego rodzaju kryzysy życiowe i nie potrafią sobie z nimi poradzić. Psycholog jest specjalistą, który w ramach psychoterapii indywidualnej lub grupowej jest w stanie pomóc pacjentowi uporać się z zaburzeniami osobowości, uzależnieniami, chorobami psychicznymi czy trudnymi emocjami, które rodzą się pod wpływem różnych doświadczeń. Gabinet psychologiczny tworzy zespół doświadczonych psychologów, psychoterapeutów oraz terapeutów. Poza tradycyjną wizytą w naszej poradni, z psychologiem można umówić się również online. To propozycja dla osób, które dużo podróżują, wolą w ten sposób porozmawiać, mieszkają daleko od gabinetu psychologicznego itd.

Jaki powinien być dobry psycholog?

Takie pytanie zapewne zadaje sobie wielu pacjentów. Powinna to być osoba, której można zaufać i taka, która profesjonalnie, z zachowaniem zasad etyki zawodowej, wykonuje na co dzień swoją pracę. Dobry psycholog to specjalista, którego spotkasz również w naszej poradni psychologicznej działającej w centrum Warszawy. To ktoś, kto jest otwarty na problemy innych, służący pacjentom swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Dobrym psychologiem jest także osoba, która:

  • ma wyjątkowo rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • nie ocenia pacjenta, tylko wspólnie z pacjentem efekty terapii,
  • jest otwarty, wrażliwy na doświadczenia oraz problemy pacjentów,
  • respektuje system wartości pacjenta,
  • szanuje prawo pacjenta do podejmowania decyzji,
  • niesie pomoc innej osobie w rozwiązaniu trudności życiowych,
  • ciągle podnosi swoje kwalifikacje.

W prowadzonym przez nas gabinecie psychologicznym na wsparcie psychologa może liczyć każdy, kto chce zmienić sposób myślenia o sobie, poprawić relacje z innymi osobami, uporać się z osobistymi problemami.

 

on Październik 8 | by

Comments are closed.

Scroll to top