kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Psychoterapia Warszawa

Dzień dobry!

lupaPrzyjmij proszę moje słowa uznania. Poszukujesz psychoterapeuty. Jak więc rozumiem – mimo doświadczanych trudności – masz na tyle dużo siły, nadziei i dojrzałości, by przeżywanym trudnościom stawić czoła. Zasięgnąć pomocy i rozwiązać problem. Już sam ten fakt jest świadectwem odwagi. To dobry, obiecujący początek.

Jeśli trafiłeś do mnie z polecenia mojego pacjenta lub klienta albo przeczytałeś moją książkę, zapraszam od razu do umówienia się na pierwsze spotkanie. W zaciszu gabinetu wysłucham Cię, zadam kilka pytań. Ustalimy jak mogę Tobie pomóc.

 

telefon Umów wizytę (telefon/SMS): +48 790 446 445  (telefon czynny codziennie od 9:00 do 21:00) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line

 

Jeśli jest to pierwszy nasz kontakt i trafiłeś tu, bo wpisałeś w wyszukiwarkę hasła takie jak “Psychoterapia Warszawa”, “Psycholog online” lub “Psychoterapeuta Warszawa”, to poniżej zamieszczę kilka informacji, które mam nadzieję ułatwią podjęcie decyzji o wyborze psychoterapeuty. W razie dodatkowych pytań, zachęcam do kontaktu (telefon/SMS): +48 790 446 445.

Obecnie prowadzony jest również nabór do następujących zajęć grupowych:
INTERPERSONALNA GRUPA TERAPEUTYCZNA, start: styczeń 2018

Gabinet Psychoterapia Warszawa

 

Psychoterapeuta – Kim jestem?

Nazyidwam się Mateusz Czarnecki i jestem dyplomowanym psychoterapeutą, ukończyłem Profesjonalną Szkołę Psychoterapii prowadzoną przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym (akredytowaną przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej). Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (IPiN) w Warszawie, w Ośrodku Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia “Ogród” oraz prowadząc praktykę prywatną. W 2017 roku założyłem Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na ul. Mokotowskiej 23 w Warszawie, w którym wraz z zespołem 20 starannie wyselekcjonowanych, zaufanych psychologów i psychoterapeutów pomagamy naszym pacjentom.

Swoją pracę poddaję stałej, cotygodniowej superwizji certyfikowanych superwizorów z Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej (w ramach superwizji indywidualnej i grupowej). Ukończyłem również m.in. Studium Pomocy Psychologicznej dla Par prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Studium Psychoterapii Grupowej i Treningu Psychologicznego prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz szereg szkoleń i warsztatów z zakresu psychoterapii. Odbyłem także psychoterapię własną (indywidualną oraz grupową).

Jestem również autorem książki “Otwórz oczy, zaraz świt”. Obecnie pracuję nad kolejną publikacją, ale to psychoterapia jest moim głównym zajęciem i tym, co mnie fascynuje. Staram się popularyzować wiedzę z zakresu psychoterapii, w związku z czym co jakiś czas goszczę w mediach, do tej pory m.in. w Dzień Dobry TVN, TVN Meteo Active, TVP, TVP INFO, TVP POLONIA, RMF FM, Radiu Zet, Radiu Kolor, Polskim Radiu Dzieciom, magazynie SENS, magazynie Charaktery. Od października 2020 we współpracy z Constantin Entertainment współprowadzę program o tematyce psychoterapeutycznej na antenie TTV. Więcej informacji znajdziesz w zakładce o mnie.

 

Zespół Ośrodka Psychoterapii M.Czarnecki & Co. w Warszawie

Mam szczęście współpracować z zespołem świetnych psychoterapeutów, psychologów i terapeutów uzależnień, wśród nich m.in. z Justyną Bąk, Marią Eleonorą KowalczykAnną BogdańskąKatarzyną ŁapińskąMają Kubiak-Przybyłek, Aleksandrą Żuberek, Joanną Kułakowską-Kubicką, Justyną Gołaszewską, Justyną Kisiel, Małgorzatą Kwasek, Leszkiem Zdrodowskim, Anną Celińską, Karoliną Goral, Olgą Łukasik, Aleksandrą Mazek, Agnieszką Pączkowska, Adrianną Kawczyńską, Moniką Sadowy, Małgorzatą Orzeł, Anną Liniewicz, Polą Goszczyńską, Marcinem Kulpińskim, Piotrem Pieczulem, Magdaleną Pakulską, Iloną Ciżewską, Emilią Jaroszek. W sytuacji w której w danym czasie nie mam miejsc na psychoterapię indywidualną lub grupową prowadzoną przeze mnie, zapewniam dobór i miejsce u jednego z zaufanych, cenionych przeze mnie psychoterapeutów/psychologów/terapeutów uzależnień z którymi współpracuję w ramach założonego przeze mnie Ośrodka Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na ul. Mokotowskiej 23 w Warszawie (blisko Placu Zbawiciela, 3 min. od Metro Politechnika). Możliwe jest też bezpośrednie umówienie wizyty u każdej z wyżej wymienionych osób pod numerem +48 790 446 445 lub korzystając z prostego formularza on-line.

 

Komu pomagam?

origamiOsobom, które chcą rozwijać swoją osobowość, żyć pełniej, bardziej świadomie, które chcą zwiększyć swoją zdolność do satysfakcjonującego życia. Pomagam osobom cierpiącym, które dotkliwie przeżywają swoje problemy, trudności, kryzysy, lęki, stres, samotność, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości, obniżenia nastroju, brak zadowolenia z życia (zawodowego i osobistego), niesatysfakcjonujące relacje (prywatne jak i zawodowe) lub związki. Pracuję również nad sprawami egzystencjalnymi, takimi jak wolność (i wynikająca z niej, często uciążliwa, odpowiedzialność), izolacja (poczucie osamotnienia), lęk przed śmiercią (oraz żałoba) i poczucie braku sensu życia.

 

Jak wygląda psychoterapia?

drogowskazPsychoterapia jest dla mnie rodzajem podróży. Fascynującym procesem, w trakcie którego klient odkrywa przyczyny swoich stanów emocjonalnych, odczuć, zachowań i ma szansę na ich zmianę. Uczy się nowych, korzystnych dla siebie zachowań, budowania relacji, radzenia sobie ze stresem, zwiększa odporność na cierpienie. Usuwa przeszkody i bariery stojące na drodze jego rozwoju. Czasem jest to podróż do przeszłości, czasem wgłąb siebie a czasem w przyszłość. Możliwość bycia towarzyszem a niekiedy przewodnikiem w tego rodzaju wyprawach jest dla mnie dużym przywilejem.

 

A tak bardziej operacyjnie?

celSpotykamy się zwykle raz w tygodniu na sesje trwające 50 minut. Spotkania odbywają się w Ośrodku Psychoterapii M. Czarnecki & Co. (ul. Mokotowska 23/8, Warszawa) lub online (zobacz zakładkę: psychoterapia online). Omawiamy zgłoszone przez klienta problemy – jest to złożony i bardzo zindywidualizowany proces. Zawsze priorytetem jest realizacja celu postawionego na początku terapii, to jest: pracujemy nad rozwiązaniem konkretnych, nazwanych na pierwszych sesjach problemów.

 

Podejście teoretyczne do psychoterapii

teoriaWyznaję zasadę, że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny. Dla każdego pacjenta i klienta tworzę zindywidualizowaną terapię korzystając z dorobku naukowego różnych szkół i podejść psychoterapeutycznych, tak by maksymalnie dopasować styl pracy do potrzeb i sytuacji pacjenta. Pracuję więc w podejściu integracyjnym (to jest takim, które integruje czynniki leczące występujące w różnych podejściach). Sam przeszedłem swoją własną terapię w takim podejściu i praktykuję je teraz w trakcie prowadzonych przeze mnie sesji psychoterapii. Sam, na własnej skórze sprawdziłem, że jest skuteczne i efektywne.

 

Dobry psychoterapeuta Warszawa – Opinie

Przykładowe opinie pacjentów na temat psychoterapeuty zweryfikowane przez serwis ZnanyLekarz.pl.

Mateusz Czarnecki opinie

Źródło: https://www.znanylekarz.pl/mateusz-czarnecki-psychoterapeuta-warszawa/psychoterapeuta/warszawa

 

Masz pytanie o psychoterapii w Warszawie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

 

Sesje odbywają się:
– w Ośrodku Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na ul. Mokotowskiej 23 (Psychoterapia Warszawa Centrum / Śródmieście)
– w gabinecie psychoterapii na ul. Adama Branickiego 14 (Psychoterapia Warszawa Wilanów)
– online, przez Skype (więcej: psychoterapia online).

Koszt sesji psychoterapii indywidualnej (50 min) w Ośrodku Psychoterapii M.Czarnecki & Co. – od 160 zł. Jeśli nie jesteś pewien, czy psychoterapia jest dla Ciebie lub którego psychoterapeutę, psychologa lub specjalistę terapii uzależnień wybrać – umów bezpłatną 1. konsultację.

 

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. Warszawa Centrum / Śródmieście:

Gabinet Psychoterapii Mateusz Czarnecki Warszawa Wilanów:

formularz kontaktowy:

Imię (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wymagane):

Interesuje mnie:


Wybrany psychoterapeuta/psycholog:


Treść wiadomości

captcha

Przepisz kod z obrazka:

 

Frazy, po których strona jest wyszukiwana: psychoterapia warszawa, psychoterapeuta warszawa, psycholog warszawa, psychiatra warszawa, psychoterapia Wilanów, psychoterapeuta Wilanów, psychoterapia Ursynów, psychoterapeuta Ursynów, psychoterapia Mokotów, psychoterapeuta Mokotów, psychoterapia Konstancin-Jeziorna, psychoterapeuta Konstancin-Jeziorna, psycholog Warszawa Śródmieście

Brak wpisów z tej kategorii

Scroll to top