kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Mateusz Czarnecki

Mateusz Czarnecki – pisarz, podróżnik i psychoterapeuta. Dyplom uzyskał w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (akredytowanej przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej). Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (IPiN) w Warszawie, w Ośrodku Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia “Ogród” oraz prowadząc praktykę prywatną. W 2017 roku założył Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na ul. Mokotowskiej 23 w Warszawie, w którym wraz z zespołem 20 starannie wyselekcjonowanych, zaufanych psychologów i psychoterapeutów pomaga pacjentom. Od października 2020 we współpracy z Constantin Entertainment współprowadzi program telewizyjny o tematyce psychoterapeutycznej na antenie TTV. Autor powieści Otwórz oczy, zaraz świt. Zamieszkały w Warszawie.

 

• Instagram: @mat_czarnecki • Facebook: @mateusz.czarnecki

 
Działalność pisarska i podróżnicza:

 

Jako pisarz zadebiutował w roku 2014 powieścią Otwórz oczy, zaraz świt, która zaraz po premierze dotarła do drugiego miejsca na liście bestsellerów sieci EMPiK. Książka była szeroko komentowana w Internecie i w mediach takich jak Dzień Dobry TVN, TVP, Radio Zet, Radio RMF FM, w wielu gazetach lokalnych i ogólnopolskich, m.in. w Fakcie (w dodatku Gwiazdy, zasięg: ponad 1,8 mln) czy magazynach takich jak Sens. Mateusz Czarnecki jest w trakcie pisania kolejnej powieści.

 

W ramach przygotowań do debiutanckiej powieści przemierzył ponad 8 000 km podróżując po Indiach i Nepalu. Zagrał w filmie w Bollywood, był zamknięty w klasztorze buddyjskim w Himalajach, podziwiał Mount Everest, spłynął do delty Gangesu, spędził kilka dni w dżungli Sunderbans w rezerwacie tygrysów bengalskich na granicy z Bangladeszem.

 

W ramach przygotowań do kolejnej powieści przemierzył wszerz Amerykę Południową od Pacyfiku po Atlantyk przez Andy i całą dżunglę amazońską. Spłynął Rio Ucayali i Amazonkę zatrzymując się m.in. w wioskach Indian Ashaninka i Shipibo.

 

Działalność gospodarcza i zawodowa:

 

W latach 2007-2015 dyrektor zarządzający w agencji marketingowej, w latach 2010-2014 prezes zarządu w spółce prawa handlowego. Z wykształcenia menedżer. Od 2012 roku Mateusz Czarnecki zajmuje się coachingiem, doradztwem zawodowym i wspieraniem rozwoju przedsiębiorców, menedżerów i osób prywatnych.

 

Pracował z takimi firmami i markami jak: Apple, Bank BPH General Electric Capital, Plus GSM, Play, Sodexo, Volkswagen, Hyundai, Sephora, Christian Dior.

 

Kontakt:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

captcha

Przepisz kod z obrazka:

Brak wpisów z tej kategorii

Scroll to top