kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Psycholog Warszawa – Śródmieście

Przed pierwszą wizytą u psychologa często pojawia się strach lub niepewność, czy aby to dobry pomysł. Takie rozterki przeżywa wielu pacjentów mimo iż czują wewnętrznie, że sami już dłużej nie pomogą sobie w danej sytuacji. Spotkanie z obcym człowiekiem, specjalistą w dziedzinie psychologii może jednak okazać się kluczem do rozwiązania wielu problemów. Życie prywatne, jak i zawodowe nie oszczędza nikogo pod tym względem. Jednak nie każdy potrafi samodzielnie się z nimi uporać. Tymczasem na warszawskim Śródmieściu czeka psycholog, który chętnie wykorzysta swoje doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby pomóc pacjentom indywidualnym, rodzinom, związkom czy parom.

W czym może pomóc psycholog?

Obszar pracy psychologa jest bardzo szeroki. To specjalista, który zajmuje się pacjentami, skarżącymi się na, m.in.:

  • problemy w zakresie utrzymania satysfakcjonujących relacji z bliskimi,
  • długotrwałe poczucie smutku, drażliwość,
  • łatwe popadanie w złość, nieradzenie sobie z nią,
  • problemy somatyczne (ze zdrowiem) niewiadomego pochodzenia,
  • przewlekły stres,
  • depresję,
  • zaburzenia snu,
  • różne lęki i fobie,
  • trudności w pracy,
  • problemy w życiu seksualnym.

Pomoc psychologiczna jest wskazana także, gdy ktoś się znajdzie w sytuacji kryzysowej. Śmierć bliskiej osoby, utrata pracy, rozwód, wypadek czy inne trudne doświadczenia życiowe są dla niektórych ogromnych ciężarem. Spotkanie i rozmowa z psychologiem mogą ułatwić poradzenie sobie z trudnymi emocjami. Innym powodem, aby umówić się ze specjalistą, są różnego rodzaju uzależnienia od alkoholu, leków, narkotyków itd.

Bez względu na problem, z jakim pacjent pojawi się w naszym gabinecie na Śródmieściu w Warszawie, specjalista jest po to, aby ocenić jego rodzaj oraz nasilenie. Kolejnym krokiem jest wdrożenie odpowiedniego leczenia trudności emocjonalnych. Może nim być indywidualna psychoterapia, spotkania małżeńskie (dla par), rodzinne lub grupowe. Czasami psycholog kieruje pacjenta do innych specjalistów w poszukiwaniu odpowiedzi na to, w czym mogą tkwić jego problemy.

Terapia dostosowana do potrzeb pacjenta

Każdy pacjent, który trafi do naszego ośrodka, ma zapewnione indywidualne podejście. Pracujący tu zespół specjalistów cechuje duże doświadczenie. W swojej pracy psycholog zastosować może różne formy leczenia. Bez względu na wybór – celem jest zawsze jak najskuteczniejsza pomoc osobie, która jej potrzebuje. Długo utrzymujące się złe samopoczucie psychiczne, jego wpływ na codzienne życie, kłopoty, które przytłaczają to wystarczające powody, aby skorzystać ze wsparcia specjalisty. Dzięki temu można nie tylko znaleźć źródło problemu, czy zwiększyć własną samoocenę. To również szansa na to, aby nauczyć się radzenia sobie z różnymi trudnościami czy emocjami, ale także poprawić jakość swojego życia.

Wszystkim pacjentom gwarantujemy dyskrecję. Profesjonalnie podchodzimy do układu pacjent-psycholog. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zamieszkujących Śródmieście. Przyjmujemy pacjentów także z innych dzielnic Warszawy.

 

on Lipiec 18 | by

Comments are closed.

Scroll to top