kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Umów wizytę

Na sesję psychoterapii z wybranym psychologiem lub psychoterapeutą możesz umówić się telefonicznie/SMS (tel: +48 790 446 445) lub korzystając z poniższego formularza. Zachęcamy do kontaktu poprzez SMS.

 

WAŻNE: Każdą umówioną wizytę można odbyć również online (czyli w formacie psycholog online / psychoterapia online / pomoc psychologiczna online / konsultacje online).

 

Jeśli nie jesteś pewien, czy psychoterapia jest dla Ciebie, jaką formę terapii i jakiego psychologa lub psychoterapeutę wybrać, umów bezpłatną 1. konsultację online lub na żywo (wstępna kwalifikacja, dobór rodzaju terapii oraz psychoterapeuty/psychologa). Konsultację przeprowadzi psychoterapeuta i założyciel Ośrodka, Mateusz Czarnecki (czas trwania: 15-20 min, forma: telefonicznie, Skype lub na żywo w gabinecie).

Sesje odbywają się w Warszawie na ul. Mokotowskiej 23 (blisko Placu Zbawiciela, 3 min. od Metro Politechnika) lub on-line (Skype) – z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.

Formularz zapisu na sesje psychoterapii / 1. bezpłatną konsultację:

Imię (wymagane):

Adres email (wymagane):

Telefon (wymagane):

Interesuje mnie:


Wybrany psychoterapeuta/psycholog:


Treść wiadomości

captcha

Przepisz kod z obrazka:

 

Frazy, po których strona jest wyszukiwana: psychoterapia warszawa centrum, psychoterapeuta warszawa, psycholog warszawa, psychiatra warszawa, rejestracja online, psycholog online, pomoc psychologiczna online, psychoterapia online

Brak wpisów z tej kategorii

Scroll to top