kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Psychoterapia online / psycholog online

 

telefon Zapraszam na bezpłatną konsultację online (koszt: 0 PLN):
Kliknij i umów bezpłatną 1. konsultację on-line

 

zarowka

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami, psychoterapia online (pomoc psychologiczna online / psycholog online) nie tylko działa, ale jest też skuteczna. Co więcej: nie stwierdzono istotnych różnic pomiędzy efektywnością psychoterapii prowadzonej przez internet i psychoterapii tradycyjnej. W niektórych krajach, np. w Holandii, leczenie z wykorzystaniem internetu zostało uznane za standardową procedurę medyczną i terapeutyczną. I to nie tylko w prywatnej opiece zdrowotnej, ale i… w publicznej służbie zdrowia.

 

Jeśli więc:

 

to zapraszam do umówienia się na bezpłatną pierwszą konsultację. Wysłucham Cię, zadam kilka pytań. Ustalimy jak możemy Tobie pomóc: ZAPISZ SIĘ.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o mnie, o tym komu pomagam, jak wygląda psychoterapia online i pomoc psychologiczna online (psycholog online) i moje podejście teoretyczne? Zapraszam do zakładki Psychoterapia Warszawa – zawarte tam informacje są wiążącę. Jedyna różnica jest taka, że będziemy rozmawiać nie offline, a poprzez Skype’a.

 

psycholog onlineJeśli wypełniłeś i wysłałeś już formularz, bądź pewien, że odpowiem tak szybko jak tylko będę mógł i potwierdzę termin. Konsultacje przeprowadzamy z użyciem komunikatora Skype (do pobrania na www.skype.com). Będziesz potrzebował kamerki internetowej, mikrofonu, słuchawek lub głośnika i szybkiego połączenia z internetem. Koszt sesji psychoterapii indywidualnej (50 min) w Ośrodku Psychoterapii M.Czarnecki & Co. – od 160 zł. Jeśli nie jesteś pewien, czy psychoterapia jest dla Ciebie lub którego psychoterapeutę online, psychologa online lub specjalistę terapii uzależnień online wybrać – umów bezpłatną 1. konsultację.

 

Masz pytanie o psychologa online lub chcesz umówić sesję?

psychoterapia online Psychoterapia online / Psycholog online – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

 

Opinie – psycholog online / psychoterapeuta online

Przykładowe opinie pacjentów na temat psychoterapeuty zweryfikowane przez serwis ZnanyLekarz.pl.

Mateusz Czarnecki opinie

Źródło: https://www.znanylekarz.pl/mateusz-czarnecki-psychoterapeuta-warszawa/psychoterapeuta/warszawa

 

Świadczymy pomoc psychologiczną online (psycholog online, psychoterapeuta online, poradnia psychologiczna online) w języku polskim dla osób przebywających w kraju i za granicą. Możliwa jest płatność przelewem lub kartą.

Frazy, po których strona jest wyszukiwana: psychoterapia online, psycholog online, psychoterapia przez internet, psycholog przez internet, psychoterapeuta online, psycholog Wielka Brytania, psycholog UK, psycholog Holandia, psycholog Niemcy, psycholog Irlandia, psycholog Kanada, psycholog Stany Zjednoczone

psycholog online, psychoterapia online

Brak wpisów z tej kategorii

Scroll to top