kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Psychoterapia online

zarowkaZgodnie z przeprowadzonymi badaniami, psychoterapia online nie tylko działa, ale jest też skuteczna. Co więcej: nie stwierdzono istotnych różnic pomiędzy efektywnością psychoterapii prowadzonej przez internet i psychoterapii tradycyjnej. W niektórych krajach, np. w Holandii, leczenie z wykorzystaniem internetu zostało uznane za standardową procedurę medyczną i terapeutyczną. I to nie tylko w prywatnej opiece zdrowotnej, ale i… w publicznej służbie zdrowia.

 

Jeśli więc:

 

to zapraszam do umówienia się na pierwszą konsultację. Wysłucham Cię, zadam kilka pytań. Ustalimy jak mogę Tobie pomóc: ZAPISZ SIĘ.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o mnie, o tym komu pomagam, jak wygląda psychoterapia i moje podejście teoretyczne? Zapraszam do zakładki Psychoterapia Warszawa – zawarte tam informacje są wiążącę. Jedyna różnica jest taka, że będziemy rozmawiać nie offline, a poprzez Skype’a.

 

skypeJeśli wypełniłeś i wysłałeś już formularz, bądź pewien, że odpowiem tak szybko jak tylko będę mógł i potwierdzę termin. Konsultacje przeprowadzamy z użyciem komunikatora Skype (do pobrania na www.skype.com). Będziesz potrzebował kamerki internetowej, mikrofonu, słuchawek lub głośnika i szybkiego połączenia z internetem. Koszt sesji indywidualnej 50 min to 140 PLN. Na pierwszą wizytę udzielany jest rabat w wysokości -20% (cena po rabacie: 110 zł). Istnieje możliwość otrzymania zniżki dla studentów oraz osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Opinie – psycholog online

Przykładowe opinie pacjentów na temat psychoterapeuty zweryfikowane przez serwis ZnanyLekarz.pl.

Mateusz Czarnecki opinie

Źródło: https://www.znanylekarz.pl/mateusz-czarnecki-psychoterapeuta-warszawa/psychoterapeuta/warszawa

 

Masz pytanie o psychologa online lub chcesz umówić sesję?

telefon

 

Frazy, po których strona jest wyszukiwana: psychoterapia online, psycholog online, psychoterapia przez internet, psycholog przez internet.

Brak wpisów z tej kategorii

Scroll to top