kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Małgorzata Orzeł – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online (Warszawa)

Jestem psychologiem, pedagogiem specjalnym oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Numer Certyfikatu 814).

Ukończyłam 4-letnie studia podyplomowe w psychoterapii poznawczo – behawioralnej realizowane przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Jej program realizowany jest w oparciu o rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, spełnia także wymogi kształcenia EABCT – European Assiociation for Behavioural and Cognitive Therapies. Egzamin końcowy zdałam z wyróżnieniem.

Początek mojej pracy w zakresie psychoterapii i udzielania pomocy psychologicznej rozpoczęłam w 2016 roku przy realizacji projektu badawczego „PTSD – Diagnoza, Terapia, Profilaktyka” TRAKT we współpracy z  Instytutem Studiów Społecznych im. Profesora Roberta B. Zajonca Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie, a od kilku lat nieprzerwanie pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi w prywatnym ośrodku psychoterapii.

Od momentu rozpoczęcia pracy psychoterapeutycznej systematycznie biorę udział w licznych szkoleniach oraz kursach specjalistycznych, m.in. w zakresie diagnozy psychologicznej, psychiatrii, psychologii i neuropsychologii klinicznej. Szczególną uwagę poświęcam zaburzeniom nastroju, zaburzeniom lękowym, reakcjom po doświadczeniach traumatycznych, dysregulacji emocji, problemom w relacjach oraz psychoonkologii.

Jako psycholog i psychoterapeuta cenię sobie kontakt z Pacjentem oparty na wzajemnym zaufaniu. Do każdej osoby podchodzę z pełną empatią i szacunkiem a pracę opieram o kodeks etyczno-zawodowy psychologa oraz kodeks etyczny terapeuty poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Małgorzata Orzeł – psycholog online / psychoterapeuta online

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Marzec 4 | by

Comments are closed.

Scroll to top