kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Olga Łukasik – psycholog, psycholog online, psychoterapeuta, psychoterapeuta online

Jestem psychologiem, socjoterapeutą, terapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Pracuję głównie w oparciu o model krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, posiłkuję się również wiedzą z zakresu terapii systemowej, terapii poznawczo – behawioralnej, pracy z ciałem oraz praktyki mindfulness. Dobieram zakres oddziaływania do potrzeb osoby, z którą pracuję.

Podejmuję działania na rzecz promocji zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego. Zachęcam klientów do pielęgnowania swojej autentyczności – przyjmowania postawy uważności na siebie – na własne emocje i potrzeby; do praktykowania troski i współczucia wobec samego siebie. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, terapią indywidualną młodzieży i osób dorosłych. Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet, warsztaty kompetencji wychowawczych, warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży.

Praktykuję od 8 lat. Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności wspomaganie rozwoju. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem terapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Kształcę się w ramach Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

W swojej praktyce kieruję się kodeksem etycznym. Swoją pracę poddaję superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Olga Łukasik

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog online – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Kwiecień 22 | by

Comments are closed.

Scroll to top