kup-teraz Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. O mnie Książki List Wyprawy

Patrycja Żmudzka – psycholog, psychoterapeuta (Warszawa / Skype)

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i trenerem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS, Szkołę Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych w Krakowie oraz odbyłam czteroletnie szkolenie terapeutyczne w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i PSPI. Swoje doświadczenia zawodowe zbierałam w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Warszawie, prowadząc indywidualne konsultacje psychologiczne i udzielając wsparcia w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116123, prowadząc konsultacje psychologicznych w Londynie oraz prowadząc terapię w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia IPZ PTP.

W trosce o doskonalenie doświadczenia zawodowego uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, a swoją pracę regularnie monitoruję u certyfikowanych superwizorów.

Pracuję w podejściu integracyjnym, co pozwala mi korzystać z różnych technik i dostosowywać je indywidulanie do każdego problemu i potrzeb rozmówcy. Swoją uwagę kieruję na obszar doświadczania przykrych stanów emocjonalnych i trudności w relacjach interpersonalnych.

Masz pytanie lub chcesz umówić wizytę?

telefon Psychoterapia / Psycholog Warszawa – umów 1. wizytę:
1) zadzwoń lub napisz sms: +48 790 446 445 (telefon czynny 9:00-21:00)
2) lub umów wizytę korzystając z prostego formularza on-line
3) Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Umów bezpłatną 1. konsultację.

on Wrzesień 21 | by

Comments are closed.

Scroll to top